Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom - Jelav (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Belgrád Sabac 15:30
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 15:33
Raketa AB Lipnicki Sor Lesnica kod Loznice 15:33
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 15:33
Raketa AB Loznica Sabac 15:36
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Lesnica kod Loznice 15:36
Banbus Belgrád Sabac 15:42
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 15:42
Raketa AB Lesnica kod Loznice Lipnicki Sor 15:45
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 16:10
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:13
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:15
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:20
Raketa AB Újvidék Kamanc 16:30
Raketa AB Belgrád Sabac 16:43
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:47
Lasta Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 17:01
Raketa AB Belgrád Sabac 17:13
Lastra Belgrád Sabac 18:14
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 18:15
Lastra Ljubovija Sabac 18:27
Lastra Ljubovija Sabac 18:36
Sirmiumbus Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:50
Raketa AB Novo Selo kod Loznice Loznica 18:55
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:03
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.