Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom - Jelav (RS)

Vuka Karadžića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 18:46
Sirmiumbus Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:50
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:03
Duga Sabac Lesnica kod Loznice 19:03
Mačva Expres Loznica Sabac 19:05
Raketa AB Újvidék Sabac 19:46
Raketa AB Loznica Sabac 19:56
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 20:01
Raketa AB Loznica Sabac 20:07
Duga Belgrád Sabac 20:17
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 20:48
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:15
Raketa AB Loznica Sabac 21:52
Raketa AB Loznica Sabac 22:01
Duga Loznica Lesnica kod Loznice 22:38
Banbus Krupanj Umka 23:50
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 04:01
Mačva Expres Újvidék Sabac 05:10
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:05
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:07
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:12
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 06:33
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:33
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 06:41
Banbus Belgrád Sabac 06:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.