Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dumaca raskrsce - Jelenca (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Eko Tours Sabac Koceljeva 09:10
Mačva Expres Stitar Sabac 09:39
Mega Bus 014 Újvidék Sabac 09:42
Sava Ekspres Majur kod Sapca Misar 10:02
Eko Tours Valjevo Koceljeva 10:05
Mačva Expres Misar Sabac 10:11
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 10:21
Mačva Expres Stitar Sabac 10:39
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 11:06
Mačva Expres Misar Sabac 11:11
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 11:53
Mačva Expres Stitar Sabac 12:09
Mačva Expres Misar Sabac 12:16
Eurotrans Tours Valjevo Koceljeva 12:37
Mačva Expres Stitar Sabac 12:44
Sava Ekspres Debrc Sabac 12:50
Eko Tours Sabac Koceljeva 13:19
Mačva Expres Orasac kod Sapca Sabac 13:36
Mačva Expres Misar Sabac 13:52
Eko Tours Valjevo Koceljeva 14:06
Mačva Expres Stitar Sabac 14:14
Mačva Expres Jevremovac Sabac 14:18
Mačva Expres Misar Sabac 14:46
Mačva Expres Misar Sabac 14:46
Mačva Expres Misar Sabac 14:47
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.