Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dumaca raskrsce - Jelenca (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Belgrád Umka 18:20
Sirmiumbus Valjevo Sabac 19:35
Eko Tours Sabac Koceljeva 19:54
Eko Tours Koceljeva Lojanice 20:06
Banbus Krupanj Umka 22:52
Eko Tours Sabac Lojanice 05:33
Eko Tours Valjevo Koceljeva 06:05
Banbus Pancsova Belgrád 06:19
Sava Ekspres Majur kod Sapca Skupljen 06:37
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 07:04
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 07:16
Lasta Újvidék Kamanc 08:18
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 08:20
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 08:23
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 09:01
Eko Tours Sabac Koceljeva 09:10
Sava Ekspres Sabac Skupljen 09:31
Eurotrans Tours Vladimirci Lojanice 10:00
Sava Ekspres Majur kod Sapca Skupljen 10:02
Eko Tours Valjevo Koceljeva 10:05
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 10:21
Eurotrans Tours Koceljeva Lojanice 11:06
Sava Ekspres Debrc Skupljen 11:20
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 11:53
Eurotrans Tours Valjevo Koceljeva 12:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.