Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dumaca raskrsce - Jelenca (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mačva Expres Misar Sabac 22:46
Banbus Krupanj Obrenovac 22:52
Mačva Expres Stitar Sabac 23:14
Eko Tours Sabac Lojanice 05:33
Duga Mrdenovac Misar 05:45
Mačva Expres Misar Sabac 05:46
Mačva Expres Misar Sabac 05:47
Mis Miki Turs Sabac Cerovac kod Sapca 05:50
Eko Tours Valjevo Koceljeva 06:05
Mis Miki Turs Korman kod Sapca Cerovac kod Sapca 06:06
Mačva Expres Jevremovac Sabac 06:08
Mačva Expres Stitar Sabac 06:14
Banbus Pancsova Belgrád 06:19
Eko Tours Sabac Lojanice 06:23
Mačva Expres Sabac 06:34
Mačva Expres Misar Sabac 06:36
Sava Ekspres Majur kod Sapca Skupljen 06:37
Mačva Expres Misar Sabac 06:37
Mačva Expres Misar Sabac 06:41
Duga Sabac Misar 06:45
Mis Miki Turs Sabac Cerovac kod Sapca 06:50
Mačva Expres Jevremovac Sabac 06:53
Mis Miki Turs Korman kod Sapca Cerovac kod Sapca 07:01
Eurotrans Tours Sabac Lojanice 07:04
Mačva Expres Stitar Sabac 07:04
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.