Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kamendol (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Zivkovac Umcari 09:16
Lasta Grocka Brestovik 09:30
Lasta Brestovik Umcari 10:58
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 11:15
Lasta Brestovik Zaklopača kod Beograda 11:16
Lasta Zivkovac Brestovik 11:27
Lasta Belgrád Umcari 12:12
Lasta Belgrád Kaluderica 12:22
Lasta Zivkovac Kaluderica 13:53
Lasta Brestovik Umcari 15:33
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 15:50
Lasta Brestovik Zaklopača kod Beograda 15:51
Lasta Zivkovac Kaluderica 15:53
Lasta Pudarci Kaluderica 17:00
Lasta Zivkovac Kaluderica 17:23
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 17:47
Lasta Umcari Brestovik 19:21
Lasta Zivkovac Umcari 20:19
Lasta Zivkovac Umcari 20:19
Lasta Belgrád Kaluderica 20:43
Lasta Zivkovac Kaluderica 21:23
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 21:57
Lasta Brestovik Umcari 21:58
Lasta Drazanj Kaluderica 00:10
Lasta Belgrád Kaluderica 04:41
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.