Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kishegyes (RS)

Glavna bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 14:28
Saobraćaj Žabalj Topolya Szenttamás 15:09
Dunavprevoz Verbász Szikics 15:20
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 15:45
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:45
Milinović Szabadka Újvidék 15:58
Saobraćaj Žabalj Újvidék Topolya 16:13
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 16:45
Saobraćaj Žabalj Szabadka Zimony (Beograd) 16:47
Dunavprevoz Verbász Szikics 17:45
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 17:48
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 17:59
Subotica Trans Bácsfeketehegy Szabadka 18:05
Lasta Szabadka Zimony (Beograd) 18:25
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:45
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Szikics 19:28
Saobraćaj Žabalj Topolya Szenttamás 20:09
Saobraćaj Žabalj Szikics 20:13
Dunavprevoz Verbász Szikics 21:00
Subotica Trans Topolya Szikics 21:01
Dunavprevoz Verbász Szikics 05:10
Saobraćaj Žabalj Újvidék Szenttamás 05:16
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 05:30
Saobraćaj Žabalj Topolya Szikics 06:09
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Beograd) 06:27
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.