Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Kishegyes (RS)

Glavna bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Verbász Szikics 17:45
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 17:48
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 18:25
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:45
Saobraćaj Žabalj Szikics 20:13
Dunavprevoz Verbász Szikics 21:00
Subotica Trans Topolya Szikics 21:01
Dunavprevoz Verbász Szikics 05:10
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 05:30
Saobraćaj Žabalj Topolya Szikics 06:09
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 06:27
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 06:42
Dunavprevoz Verbász Szikics 06:42
Subotica Trans Újvidék Szőreg 07:13
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 07:15
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 08:15
Lasta Szabadka Belgrád 09:30
Saobraćaj Žabalj Belgrád Zimony (Belgrád) 11:03
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 11:45
Dunavprevoz Verbász Szikics 11:50
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 11:53
Saobraćaj Žabalj Szabadka Topolya 12:06
Subotica Trans Újvidék Szikics 12:38
Subotica Trans Topolya Szikics 12:44
Dunavprevoz Verbász Szikics 13:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.