Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

GAS - Kolasin (ME)

Junaka Mojkovačke Bitke bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Niš ekspres Bar Krusevac 18:10
Trans Jug Belgrád Cacak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Jadran Line Kragujevac Cacak 23:05
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Cacak 23:05
Lasta Belgrád Cacak 02:10
Royal Travel Belgrád Cacak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Cacak 03:00
Jadran Line Bar Cacak 03:20
Gaga Turs Zlatibor Bar Cacak 03:20
Jadran Line Igalo Kraljevo 04:25
Lasta Herceg Novi Cacak 06:20
Royal Travel Herceg Novi Cacak 06:20
Lasta Belgrád Kraljevo 10:00
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 11:15
Niš ekspres Nis Krusevac 11:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 17:15
Niš ekspres Bar Krusevac 18:10
Trans Jug Belgrád Cacak 20:40
Lasta Kotor Kraljevo 20:55
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 23:00
Jadran Line Kragujevac Cacak 23:05
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Cacak 23:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.