Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom kulture - Kraljevo kod Aleksinca (RS)

7. jula 131
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Aleksinac 06:01
Niš ekspres Aleksinac Subotinac 06:30
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 06:39
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 06:55
Niš ekspres Bovan kod Aleksinca Subotinac 07:01
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 07:12
Niš ekspres Aleksinac Subotinac 07:34
Banbus Nis Aleksinac 07:41
Banbus Belgrád Resnik kod Sokobanje 08:24
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:36
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:41
Niš ekspres Sokobanja Nis 10:21
Banbus Nis Aleksinac 10:41
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 12:01
Niš ekspres Leskovac Nis 12:04
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 12:25
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Subotinac 12:25
Banbus Sokobanja Aleksinac 12:31
Niš ekspres Aleksinac Subotinac 13:10
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 14:09
Banbus Sokobanja Aleksinac 14:21
Niš ekspres Nis Aleksinac 14:24
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 14:56
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 15:17
Banbus Nis Aleksinac 15:49
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.