Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Jugopetrol - Krusevac (RS)

Jasički put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Malo Golovode Mudrakovac 15:10
Jugoprevoz Kruševac Mudrakovac Malo Golovode 15:11
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Krusevca Lazarica 15:11
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Krusevca Lazarica 15:16
Jugoprevoz Kruševac Vratare Lazarica 15:16
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 15:16
Jugoprevoz Kruševac Sanac kod Krusevca Lazarica 15:26
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Krusevca Lazarica 15:31
Jugoprevoz Kruševac Sanac kod Krusevca Lazarica 15:31
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 15:32
Jugoprevoz Kruševac Velika Krusevica kod Krusevca Lazarica 15:39
Jugoprevoz Kruševac Sanac kod Krusevca Lazarica 16:16
Jugoprevoz Kruševac Vratare Lazarica 16:31
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Trstenik 17:01
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 17:47
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Lazarica 18:01
Jugoprevoz Kruševac Srnje Lazarica 18:39
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Krusevca Lazarica 18:41
Jugoprevoz Kruševac Ljubava Lazarica 18:56
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Lazarica 19:16
Jugoprevoz Kruševac Velika Krusevica kod Krusevca Lazarica 19:49
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 20:01
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Krusevca Lazarica 20:16
Jugoprevoz Kruševac Donji Krcin Lazarica 20:26
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 20:32
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.