Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Lesnica kod Loznice (RS)

Trg Oslobođenja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:10
Raketa AB Loznica Sabac 21:56
Raketa AB Loznica Prnjavor kod Sapca 22:33
Banbus Krupanj Umka 23:43
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 04:06
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Novo Selo kod Loznice 05:40
Raketa AB Belgrád Sabac 05:45
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 05:45
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 06:00
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 06:15
Raketa AB Belgrád Prnjavor kod Sapca 06:19
Raketa AB Újvidék Prnjavor kod Sapca 06:46
Banbus Belgrád Sabac 06:50
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 07:10
Duga Loznica Sabac 07:10
Raketa AB Belgrád Sabac 07:20
Banbus Belgrád Sabac 07:45
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 08:15
Lastra Belgrád Sabac 08:21
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Novo Selo kod Loznice 08:30
Raketa AB Loznica Sabac 09:01
Raketa AB Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:09
Raketa AB Ljubovija Sabac 09:26
Banbus Belgrád Sabac 10:20
Lastra Ljubovija Sabac 10:29
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.