Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Lesnica kod Loznice (RS)

Trg Oslobođenja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sirmiumbus Loznica Prnjavor kod Sapca 13:49
Banbus Krupanj Sabac 13:55
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 13:59
Duga Loznica Sabac 14:15
Lastra Ljubovija Sabac 14:29
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lipnicki Sor 14:34
Raketa AB Cokesina Lipnicki Sor 14:46
Raketa AB Straza kod Loznice Lipnicki Sor 14:47
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 14:47
Raketa AB Lipnicki Sor Jelav 14:48
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 14:48
Raketa AB Belgrád Sabac 14:50
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 14:58
Raketa AB Jelav Lipnicki Sor 15:09
Raketa AB Loznica Jelav 15:09
Raketa AB Loznica Sabac 15:30
Raketa AB Loznica Sabac 15:31
Duga Belgrád Sabac 15:35
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lipnicki Sor 15:41
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Prnjavor kod Sapca 15:41
Raketa AB Cokesina Lipnicki Sor 15:41
Banbus Belgrád Sabac 15:45
Raketa AB Lipnicki Sor Jelav 15:49
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 15:49
Raketa AB Straza kod Loznice Lipnicki Sor 15:52
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.