Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Lipnicki Sor (RS)

Vere Blagojević bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:25
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:41
Raketa AB Loznica Sabac 21:57
Raketa AB Loznica Sabac 22:05
Duga Loznica Lesnica kod Loznice 22:42
Banbus Krupanj Umka 23:52
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 03:57
Mačva Expres Újvidék Sabac 05:05
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 05:26
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:26
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 05:27
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:27
Duga Belgrád Sabac 05:35
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 05:35
Raketa AB Lesnica kod Loznice Jelav 05:37
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:07
Banbus Loznica Loznicko Polje 06:09
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:10
Banbus Klupci Loznicko Polje 06:11
Banbus Loznica Klupci 06:11
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:13
Raketa AB Loznica Jelav 06:18
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:20
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 06:26
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:26
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.