Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Lipnicki Sor (RS)

Vere Blagojević 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 03:57
Mačva Expres Újvidék Sabac 05:05
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:07
Banbus Belgrád Sabac 06:40
Raketa AB Belgrád Sabac 07:08
Duga Loznica Sabac 07:20
Banbus Belgrád Sabac 07:30
Lastra Belgrád Sabac 08:11
Raketa AB Loznica Sabac 09:10
Raketa AB Ljubovija Sabac 09:40
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Lesnica kod Loznice 09:51
Banbus Belgrád Sabac 10:10
Lastra Ljubovija Sabac 10:39
Raketa AB Belgrád Sabac 11:40
Lastra Újvidék Sabac 11:43
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 12:23
Lastra Belgrád Sabac 13:21
Raketa AB Loznica Sabac 13:40
Sirmiumbus Loznica Lesnica kod Loznice 13:58
Banbus Krupanj Sabac 14:10
Lastra Ljubovija Sabac 14:39
Raketa AB Belgrád Sabac 15:25
Raketa AB Loznica Sabac 15:40
Raketa AB Újvidék Kamanc 16:20
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.