Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeravija - Lipnicki Sor (RS)

Georgija Jakšića 44A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 15:25
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 15:25
Banbus Tekeris Loznicko Polje 15:25
Banbus Klupci Loznicko Polje 15:25
Banbus Loznica Klupci 15:25
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 15:26
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 15:34
Raketa AB Lesnica kod Loznice Jelav 15:35
Banbus Loznica Loznicko Polje 15:50
Raketa AB Loznica Jelav 16:20
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:21
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:28
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:54
Banbus Loznica Loznicko Polje 17:45
Banbus Tekeris Loznicko Polje 20:40
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 05:24
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:24
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 05:25
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:25
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 05:34
Raketa AB Lesnica kod Loznice Jelav 05:35
Banbus Loznica Loznicko Polje 06:10
Banbus Klupci Loznicko Polje 06:10
Banbus Loznica Klupci 06:10
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:14
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.