Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Karaula - Meduluzje (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 10:41
Lasta Jagnjilo kod Mladenovca Markovac kod Mladenovca 11:09
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 11:11
Lasta Belgrád Mladenovac 11:32
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Markovac kod Mladenovca 11:39
Lasta Beljevac Markovac kod Mladenovca 11:39
Lasta Pruzatovac 11:56
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 12:04
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 12:09
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 12:09
Lasta Mladenovac 12:14
Lasta Topola Mladenovac 12:19
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 12:41
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Markovac kod Mladenovca 13:29
Lasta Jagnjilo kod Mladenovca Markovac kod Mladenovca 13:29
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 13:36
Lasta Beljevac Markovac kod Mladenovca 13:39
Lasta Pruzatovac 13:41
Lasta Mladenovac 13:59
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 14:11
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 14:39
Lasta Belgrád Mladenovac 14:41
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 14:44
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Markovac kod Mladenovca 15:39
Lasta Jagnjilo kod Mladenovca Markovac kod Mladenovca 15:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.