Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

3 - Centar - Melence (RS)

Srpskih Vladara 44
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banat Trans Törökbecse Nagybecskerek 15:18
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 15:25
Lasta Belgrád Nagybecskerek 17:05
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 17:20
El Tra Nagykikinda Nagybecskerek 18:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 18:55
Net Bus Co Nagybecskerek 19:15
El Tra Belgrád Padinska Skela 20:25
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 21:50
Banat Trans Nagybecskerek Kumán 05:02
Net Bus Co Nagybecskerek 05:15
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 07:00
Net Bus Co Nagybecskerek 07:20
Autoprevoz Kikinda Újvidék Nagybecskerek 07:30
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 07:40
Lasta Szabadka Nagybecskerek 08:20
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 09:15
Lasta Nagykikinda Padinska Skela 11:29
El Tra Nagykikinda Padinska Skela 12:30
Net Bus Co Nagybecskerek 13:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 13:25
Lasta Belgrád Padinska Skela 13:35
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 14:20
El Tra Belgrád Padinska Skela 15:15
Banat Trans Törökbecse Nagybecskerek 15:18
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.