Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Milosevac (BA)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Tempoturist Belgrád Sremska Raca 00:42
Tempoturist Teslic Sremska Raca 02:48
Tempoturist Újvidék Sremska Raca 09:02
Tempoturist Belgrád Sremska Raca 09:42
Zam Tours Belgrád Ópazova 10:05
Milinović Szabadka Újvidék 10:34
Tempoturist Teslic Sremska Raca 11:18
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:26
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:04
Zam Tours Prijedor Ópazova 12:15
Tempoturist Teslic Sremska Raca 13:15
Milinović Banja Luka Újvidék 14:31
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 15:12
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:04
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:02
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 17:18
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 18:12
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 19:18
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.