Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Mohol (RS)

JNA 47A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Újvidék 06:03
Bečejprevoz Csóka Zenta 06:18
Bečejprevoz Becse Péterréve 06:30
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 08:27
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:15
Bečejprevoz Ada Péterréve 11:10
Bečejprevoz Péterréve 14:13
Molprevoz Péterréve 14:13
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 14:25
Lasta Belgrád Újvidék 15:03
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 15:12
Bečejprevoz Ada Péterréve 15:45
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 18:57
Lasta Belgrád Újvidék 19:33
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.