Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Mohol (RS)

JNA 47A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Becse Horgos 16:05
Enka Putnički Zenta Ada 16:12
Severtrans Senta Újvidék Becse 16:20
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:05
Subotica Trans Szabadka Horgos 17:12
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 18:57
Lasta Belgrád Újvidék 19:33
Lasta Belgrád Újvidék 06:03
Severtrans Senta Szeged Becse 06:25
Severtrans Senta Zenta Ada 06:38
Enka Putnički Újvidék Becse 07:18
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 08:27
Severtrans Senta Zenta Becse 09:20
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:15
Bečejprevoz Csóka Újvidék 12:25
Bečejprevoz Zenta Ada 13:29
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 14:25
Lasta Belgrád Újvidék 15:03
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 15:12
Tisza Volán Szeged Horgos 16:03
Subotica Trans Becse Horgos 16:05
Enka Putnički Zenta Ada 16:12
Severtrans Senta Újvidék Becse 16:20
Bečejprevoz Ada Péterréve 16:22
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.