Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Mohol (RS)

JNA 47A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 18:57
Severtrans Senta Zenta Becse 19:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 19:33
Severtrans Senta Újvidék Becse 05:24
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 06:03
Bečejprevoz Csóka Zenta 06:18
Severtrans Senta Szeged Becse 06:25
Bečejprevoz Becse Péterréve 06:30
Severtrans Senta Zenta Ada 06:38
Enka Putnički Újvidék Becse 07:18
Severtrans Senta Újvidék Ada 07:55
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 08:27
Severtrans Senta Zenta Becse 09:20
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:15
Bečejprevoz Ada Becse 11:10
Bečejprevoz Csóka Zimony (Beograd) 12:25
Severtrans Senta Újvidék Zenta 12:30
Bečejprevoz Becse Péterréve 13:00
Bečejprevoz Ada Péterréve 13:55
Bečejprevoz Péterréve 14:13
Molprevoz Péterréve 14:13
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:25
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:03
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 15:12
Bečejprevoz Ada Péterréve 15:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.