Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zarka Zrenjanina 1 (22) - Nagybecskerek (RS)

Žarka Zrenjanina 15
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Net Bus Co Lázárföld 09:30
Net Bus Co Elemér 09:34
Net Bus Co Melence 09:34
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Óécska 09:39
Autoprevoz Kikinda Újvidék Zsablya 09:47
Net Bus Co Tiszatarrós Elemér 10:40
Autoprevoz Kikinda Belgrád Óécska 10:58
Net Bus Co Melence 12:09
El Tra Nagykikinda Padinska Skela 12:15
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Óécska 13:09
Net Bus Co Lázárföld 13:30
Net Bus Co Elemér 13:34
Net Bus Co Elemér 13:40
Net Bus Co Melence 13:59
Net Bus Co Tiszatarrós Elemér 14:30
Autoprevoz Kikinda Belgrád Óécska 14:38
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Óécska 15:09
El Tra Belgrád Padinska Skela 15:25
Net Bus Co Tiszatarrós Elemér 15:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Zsablya 16:13
Net Bus Co Melence 16:29
Net Bus Co Lázárföld 16:30
Enka Putnički Magyarkanizsa Nagykikinda 16:32
Net Bus Co Elemér 16:34
Autoprevoz Kikinda Belgrád Óécska 17:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.