Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Cele kula - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 14:07
Niš ekspres Semce Brzi Brod 14:22
Jeremić Prevoz Klisura kod Bele Palanke Nikola Tesla 14:42
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:47
Niš ekspres Babusnica Aleksinac 15:51
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 16:02
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 17:12
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 18:07
Niš ekspres Gadzin Han Brzi Brod 20:17
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 05:51
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 05:52
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 06:32
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 06:42
Niš ekspres Belgrád Izvor kod Babusnice 06:44
Niš ekspres Mali Krcimir Brzi Brod 07:12
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 09:27
Niš ekspres Gornje Dragovlje Brzi Brod 13:02
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 14:07
Niš ekspres Semce Brzi Brod 14:22
Jeremić Prevoz Klisura kod Bele Palanke Nikola Tesla 14:42
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:47
Niš ekspres Babusnica Aleksinac 15:51
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 16:02
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 17:12
Jeremić Prevoz Pirot Bela Palanka 18:07
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.