Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Gradska Bolnica - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 15:09
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:44
Niš ekspres Babusnica Aleksinac 15:50
Niš ekspres Nikola Tesla Niska Banja 15:59
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 15:59
Niš ekspres Pirot Niska Banja 16:01
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 16:05
Jeremić Prevoz Crvena Reka Dolac kod Bele Palanke 16:50
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:05
Niš ekspres Donji Dusnik Brzi Brod 17:09
Auto Kodeks Pirot Niska Banja 17:25
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 17:59
Niš ekspres Babusnica Nikola Tesla 18:39
Niš ekspres Veliki Krcimir Brzi Brod 18:44
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:34
Niš ekspres Veliki Krcimir Brzi Brod 20:14
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 21:09
Niš ekspres Donji Dusnik Brzi Brod 22:24
Auto Kodeks Pirot Niska Banja 22:39
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 23:39
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 23:39
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 05:59
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 07:39
Niš ekspres Pirot Niska Banja 08:31
Niš ekspres Veliki Krcimir Brzi Brod 08:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.