Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

II - Centar - Novo Selo kod Loznice (RS)

Vuka Karadžića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Belgrád Sabac 16:54
Raketa AB Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:02
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 17:23
Raketa AB Prnjavor kod Sapca 17:35
Banbus Belgrád Umka 17:39
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 18:04
Lastra Ljubovija Sabac 18:17
Sirmiumbus Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:42
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 18:52
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 18:55
Raketa AB Jarak Sabac 19:10
Raketa AB Loznica Sabac 19:48
Raketa AB Újvidék Sabac 19:55
Raketa AB Loznica Sabac 19:56
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 20:10
Raketa AB Lesnica kod Loznice 20:10
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:04
Raketa AB Loznica Sabac 21:53
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 22:30
Banbus Krupanj Umka 23:39
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 04:10
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 05:49
Raketa AB Prnjavor kod Sapca 05:50
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:55
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 06:19
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.