Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Filipovica kraj - Obrenovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Veliko Polje Zvecka 16:35
Strela Obrenovac Vukicevica Mislodin 16:43
Lasta Zvecka 17:17
Lasta Vukicevica Zvecka 17:19
Lasta Brovic Zvecka 17:35
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Mislodin 18:17
Strela Obrenovac Vukicevica Mislodin 18:43
Lasta Zvecka 19:17
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvecka 19:40
Lasta Iveric (dren) Zvecka 19:40
Lasta Trstenica Zvecka 20:05
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Mislodin 20:17
Strela Obrenovac Vukicevica Mislodin 20:43
Lasta Vukicevica Zvecka 21:34
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Mislodin 22:17
Lasta Zvecka 22:27
Strela Obrenovac Vukicevica Mislodin 22:43
Lasta Trstenica Zvecka 23:15
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Mislodin 00:17
Lasta Piroman Zvecka 02:45
Lasta Vukicevica Zvecka 02:54
Lasta Brovic Zvecka 03:35
Strela Obrenovac Vukicevica Mislodin 03:58
Lasta Brovic Zvecka 04:50
Lasta Vukicevica Zvecka 04:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.