Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - Rade Srdanova - Óécska (RS)

Rade Srdanova bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Nagybecskerek 17:46
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 17:56
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 18:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 18:14
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 19:00
Lasta Nagybecskerek Csenta 19:11
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 20:00
Banat Trans Klári Nagybecskerek 20:24
Net Bus Co Rezsőháza Écska 20:32
Net Bus Co Udvar Csenta 20:32
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 21:00
El Tra Belgrád Padinska Skela 21:10
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 21:14
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 22:00
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 05:00
Lasta Belgrád Csenta 05:31
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 06:00
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 06:51
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 06:57
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 07:00
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 07:00
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 07:05
Lasta Szabadka Nagybecskerek 07:41
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 07:42
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 08:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.