Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Palics (RS)

Horgoški put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Szabadka 14:16
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 14:20
Subotica Trans Becse Horgos 14:25
Subotica Trans Szabadka Királyhalom 14:28
Subotica Trans Supljak 14:33
Subotica Trans Szabadka 14:36
Lasta Belgrád Nagybecskerek 14:39
Subotica Trans Szabadka Horgos 14:50
Subotica Trans Kispiac Királyhalom 14:55
Subotica Trans Szabadka 15:01
Subotica Trans Szabadka 15:16
Subotica Trans Törökkanizsa Horgos 15:20
Subotica Trans Supljak 15:33
Subotica Trans Szabadka 15:36
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Horgos 15:40
Subotica Trans Szabadka Horgos 15:58
Subotica Trans Szabadka 16:01
Subotica Trans Szabadka 16:06
Subotica Trans Szabadka 16:26
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 16:40
Subotica Trans Szabadka 16:46
Subotica Trans Bácsfeketehegy Szabadka 17:00
Subotica Trans Szabadka 17:16
Subotica Trans Szabadka Horgos 17:23
Subotica Trans Szabadka 17:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.