Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Péterréve (RS)

Trg Oslobođenja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bečejprevoz Becse 14:25
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:30
Bečejprevoz Becse 14:40
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 14:52
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:23
Bečejprevoz Ada Mohol 15:35
Enka Putnički Zenta Ada 15:52
Subotica Trans Becse Palics 16:15
Severtrans Senta Újvidék Becse 16:30
Subotica Trans Szabadka Palics 17:05
Bečejprevoz Becse 17:10
Severtrans Senta Zenta Ada 17:15
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:15
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 18:37
Severtrans Senta Zenta Becse 19:10
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 19:53
Severtrans Senta Újvidék Becse 05:32
Severtrans Senta Szeged Becse 06:15
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 06:23
Severtrans Senta Zenta Ada 06:30
Enka Putnički Újvidék Becse 07:38
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 08:07
Severtrans Senta Zenta Becse 09:10
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:25
Bečejprevoz Csóka Zimony (Beograd) 12:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.