Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Podunavci (RS)

Nikole Tesle bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zeko Tours Kraljevo Vrnjacka Banja 22:45
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:40
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 06:35
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:07
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 07:09
Vulović Transport Nis Krusevac 07:20
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:46
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 08:10
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:37
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:57
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 09:39
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 10:29
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:33
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:48
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 12:15
Bečejprevoz Vrnjacka Banja Belgrád 12:53
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 13:07
Lasta Belgrád Kraljevo 14:16
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 16:01
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 16:05
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 16:10
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:08
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 17:20
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 18:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.