Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Prnjavor kod Sapca (RS)

Karađorđeva 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Duga Sabac Lesnica kod Loznice 19:20
Raketa AB Loznica Sabac 19:43
Raketa AB Loznica Sabac 19:51
Duga Lesnica kod Loznice Novo Selo kod Loznice 20:00
Raketa AB Újvidék Sabac 20:01
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:00
Duga Petkovica Majur kod Sapca 21:06
Raketa AB Loznica Sabac 21:36
Raketa AB Loznica Sabac 21:48
Duga Loznica Lesnica kod Loznice 22:25
Banbus Krupanj Umka 23:31
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 04:16
Duga Sabac Majur kod Sapca 04:50
Mačva Expres Újvidék Sabac 05:25
Duga Belgrád Sabac 05:30
Duga Sabac Majur kod Sapca 05:30
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:50
Duga Belgrád Sabac 05:55
Duga Sabac Majur kod Sapca 05:55
Duga Sabac Majur kod Sapca 06:00
Duga Sabac Majur kod Sapca 06:25
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:30
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 06:56
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 07:00
Banbus Belgrád Sabac 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.