Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Prnjavor kod Sapca (RS)

Karađorđeva 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Újvidék Kamanc 16:50
Kondor Belgrád Sabac 16:53
Raketa AB Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:55
Raketa AB Belgrád Sabac 16:59
Raketa AB Ljubovija Sabac 17:15
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 17:18
Drinatrans Sekovici Sabac 17:40
Banbus Belgrád Umka 17:46
Lastra Lazarevac Belgrád 17:54
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 18:00
Lasta Sarajevo Mali Zvornik 18:00
Lastra Ljubovija Sabac 18:11
Lastra Ljubovija Sabac 18:19
Lastra Belgrád Sabac 18:31
Sirmiumbus Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:37
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 18:45
Mačva Expres Loznica Sabac 18:50
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 19:20
Raketa AB Loznica Sabac 19:43
Raketa AB Loznica Sabac 19:51
Raketa AB Lesnica kod Loznice Novo Selo kod Loznice 20:00
Raketa AB Újvidék Sabac 20:01
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:00
Raketa AB Loznica Sabac 21:48
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 22:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.