Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Prnjavor kod Sapca (RS)

Karađorđeva 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Lesnica kod Loznice Petlovaca 10:04
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Lesnica kod Loznice 10:10
Lastra Sarajevo Belgrád 10:12
Raketa AB Lesnica kod Loznice Novo Selo kod Loznice 10:15
Lastra Ljubovija Sabac 10:19
Banbus Belgrád Sabac 10:30
Raketa AB Belgrád Sabac 10:40
Raketa AB Lesnica kod Loznice Petlovaca 10:54
Raketa AB Lesnica kod Loznice Novo Selo kod Loznice 10:55
Centrotrans Belgrád Sabac 11:00
Duga Sabac Petlovaca 11:15
Raketa AB Bajina Basta Sabac 11:34
BS Tours Sarajevo Sabac 11:35
Raketa AB Sabac Petlovaca 11:50
Raketa AB Loznica Sabac 11:51
Duga Sabac Petlovaca 12:00
Raketa AB Belgrád Sabac 12:00
Lastra Újvidék Sabac 12:04
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 12:15
Duga Petkovica Petlovaca 12:39
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 12:45
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 13:00
Raketa AB Lesnica kod Loznice Novo Selo kod Loznice 13:05
Raketa AB Loznica Sabac 13:16
Sirmiumbus Loznica Lesnica kod Loznice 13:41
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.