Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Trafo - Pudarci (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Zivkovac Umcari 09:20
Lasta Grocka Brestovik 09:23
Lasta Drazanj Kaluderica 10:04
Lasta Brestovik Umcari 10:54
Lasta Belgrád Kaluderica 10:56
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 11:09
Lasta Brestovik Zaklopača kod Beograda 11:10
Lasta Zivkovac Umcari 11:20
Lasta Drazanj Kaluderica 11:34
Lasta Zivkovac Brestovik 11:34
Lasta Kamendol Umcari 11:56
Lasta Belgrád Kaluderica 12:16
Lasta Belgrád Umcari 12:19
Lasta Belgrád Kaluderica 12:26
Lasta Drazanj Kaluderica 12:34
Lasta Belgrád Kaluderica 13:26
Lasta Zivkovac Kaluderica 13:59
Lasta Drazanj Kaluderica 14:34
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:49
Lasta Belgrád Zaklopača kod Beograda 14:56
Lasta Belgrád Kaluderica 15:26
Lasta Brestovik Umcari 15:29
Lasta Drazanj Kaluderica 15:34
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 15:38
Lasta Brestovik Zaklopača kod Beograda 15:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.