Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Trafo - Pudarci (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Kaluderica 04:34
Lasta Belgrád Kaluderica 05:11
Lasta Belgrád Umcari 05:41
Lasta Belgrád Kaluderica 05:46
Lasta Belgrád Kaluderica 06:11
Lasta Belgrád Kaluderica 06:26
Lasta Belgrád Kaluderica 06:26
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 06:49
Lasta Brestovik Umcari 06:54
Lasta Drazanj Kaluderica 07:04
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 07:08
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 07:08
Lasta Zivkovac Brestovik 07:20
Lasta Belgrád Kaluderica 07:26
Lasta Belgrád Umcari 07:34
Lasta Belgrád Kaluderica 07:56
Lasta Grocka Mali Požarevac 08:26
Lasta Zivkovac Kaluderica 08:34
Lasta Kamendol Brestovik 08:54
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 09:03
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 09:03
Lasta Zivkovac Umcari 09:20
Lasta Grocka Brestovik 09:23
Lasta Drazanj Kaluderica 10:04
Lasta Brestovik Umcari 10:54
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.