Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Trafo - Pudarci (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Drazanj Kaluderica 22:19
Lasta Drazanj Kaluderica 00:15
Lasta Belgrád Kaluderica 04:34
Lasta Belgrád Kaluderica 05:11
Lasta Belgrád Umcari 05:41
Lasta Belgrád Umcari 05:41
Lasta Belgrád Kaluderica 05:46
Lasta Belgrád Kaluderica 06:11
Lasta Belgrád Kaluderica 06:26
Lasta Belgrád Kaluderica 06:26
Lasta Zivkovac Kaluderica 06:32
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 06:49
Lasta Brestovik Umcari 06:54
Lasta Drazanj Kaluderica 07:04
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 07:08
Lasta Vrcin Zaklopača kod Beograda 07:08
Lasta Belgrád Kaluderica 07:11
Lasta Zivkovac Brestovik 07:20
Lasta Belgrád Kaluderica 07:26
Lasta Belgrád Umcari 07:34
Lasta Belgrád Kaluderica 07:56
Lasta Grocka Mali Požarevac 08:26
Lasta Zivkovac Kaluderica 08:34
Lasta Kamendol Brestovik 08:54
Lasta Begaljica Zaklopača kod Beograda 09:03
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.