Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

I - Centar - Sirakovo (RS)

Maršala Tita 57
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 07:55
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 08:22
Fudeks Belgrád Pozarevac 09:26
Arriva Litas Donji Milanovac Pozarevac 10:44
Grivac Kragujevac Pozarevac 11:22
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 13:15
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 14:40
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 14:42
Arriva Litas Veliko Gradiste Bratinac 15:52
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 18:42
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 19:30
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 03:54
Arriva Litas Pozarevac Veliko Gradiste 06:21
Arriva Litas Veliko Gradiste Bratinac 06:55
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 07:13
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 07:42
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 07:55
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 08:22
Fudeks Belgrád Pozarevac 09:26
Arriva Litas Donji Milanovac Pozarevac 10:44
Grivac Kragujevac Pozarevac 11:22
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 13:15
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 14:40
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 14:42
Arriva Litas Veliko Gradiste Bratinac 15:52
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.