Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Baraka - Skupljen (RS)

Beogradski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mega Bus 014 Újvidék Kamanc 09:28
Šević Tours Koceljeva Obrenovac 09:36
Panorama Tours 2015 Belgrád Obrenovac 10:06
Šević Tours Koceljeva Obrenovac 10:54
Sava Ekspres Debrc Sabac 11:12
Sava Ekspres Debrc Jelenca 11:42
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 12:03
Šević Tours Belgrád Obrenovac 12:06
Šević Tours Koceljeva Obrenovac 12:26
Feniks G&Z Bobovik Jalovik kod Vladimiraca 12:40
Feniks G&Z Vladimirci Jalovik kod Vladimiraca 12:40
Feniks G&Z Bobovik Jalovik kod Vladimiraca 12:40
Feniks G&Z Vladimirci Jalovik kod Vladimiraca 12:40
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 12:40
Šević Tours Belgrád Obrenovac 13:06
Panorama Tours 2015 Koceljeva Obrenovac 13:09
Eko Tours Matijevac Jelenca 13:12
Feniks G&Z Provo Zvezd 13:24
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 13:26
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 13:28
Sava Ekspres Debrc Sabac 13:32
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 14:21
Šević Tours Belgrád Obrenovac 14:22
Feniks G&Z Vladimirci Zvezd 14:22
Panorama Tours 2015 Belgrád Obrenovac 14:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.