Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Slepcevic (RS)

Kralja Petra prvog 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 14:24
Duga Sabac Majur kod Sapca 14:24
Duga Sabac Majur kod Sapca 14:36
Raketa AB Loznica Sabac 15:03
Raketa AB Loznica Sabac 15:04
Raketa AB Belgrád Sabac 15:16
Raketa AB Bajina Basta Sabac 15:32
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 15:34
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 15:40
Duga Bela Reka Majur kod Sapca 15:51
Duga Petkovica Majur kod Sapca 16:02
Duga Belgrád Sabac 16:05
Boksit Zvornik Sabac 16:15
Banbus Belgrád Sabac 16:20
Duga Loznica Sabac 16:40
Duga Ljubovija Sabac 16:50
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:58
Raketa AB Újvidék Sabac 17:15
Raketa AB Belgrád Sabac 17:16
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 17:19
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 17:40
Lastra Ljubovija Sabac 17:51
Lastra Ljubovija Sabac 18:05
Duga Sabac Majur kod Sapca 18:06
Mačva Expres Loznica Sabac 18:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.