Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

IG - Stadion - Stalac (RS)

Todora od Stalaća bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 17:33
Eurocompass Belgrád 17:56
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:00
Auto Kodeks Pirot Nis 19:20
Eurocompass Krusevac 20:20
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 20:52
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Bivolje 23:42
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 05:57
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 06:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 07:03
Eurocompass Belgrád 07:25
Auto Kodeks Zlatibor Nis 08:35
Vulović Transport Nis Krusevac 08:40
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:00
Euro Magnet Sokobanja Cicevac 09:24
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:05
Eurocompass Krusevac 12:00
Eurocompass Belgrád 13:25
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:30
Eurocompass Krusevac 15:02
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:30
Eurocompass Belgrád 15:30
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.