Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

IG - Stadion - Stalac (RS)

Todora od Stalaća bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 07:03
Eurocompass Belgrád 07:25
Jugoprevoz Kruševac Donji Krcin Cicevac 07:57
Presto Uzice Nis 08:35
Vulović Transport Nis Krusevac 08:40
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 10:03
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:05
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 10:57
Eurocompass Krusevac 12:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Cicevac 12:33
Eurocompass Belgrád 13:25
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Lucina 14:23
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:30
Eurocompass Krusevac 15:02
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:30
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Lucina 15:36
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Vitosevac Cicevac 16:12
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 17:20
Eurocompass Belgrád 17:56
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:00
Presto Pirot Nis 19:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.