Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Stopanja kod Trstenika (RS)

Stopanja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 05:23
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 06:18
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 07:25
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 07:35
Vulović Transport Nis Krusevac 08:00
Kondor Sarajevo Krusevac 08:00
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 09:25
Niš ekspres Nis Krusevac 10:50
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 11:20
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 12:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 14:03
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 15:33
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 16:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 16:28
Kondor Nis Krusevac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 17:00
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 18:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 18:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.