Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Stubline (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 07:13
Lasta Brovic Zvecka 07:16
Strela Ub Belgrád Umka 07:22
Lasta Brovic Zvecka 07:36
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 07:59
Lasta Ljubovija Umka 08:01
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 08:01
Lasta Obrenovac Zvecka 08:09
Lasta Obrenovac Zvecka 08:13
Europa Bus Radljevo Umka 08:17
Lasta Belgrád Umka 08:47
Strela Ub Ub Umka 08:48
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 08:59
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 09:01
Europa Bus Belgrád Umka 09:18
Lasta Trstenica Zvecka 09:22
Lasta Obrenovac Zvecka 09:24
Europa Bus Divcibare Umka 09:47
Lasta Obrenovac Zvecka 09:54
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 09:59
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 10:01
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 10:47
Strela Ub Belgrád Umka 10:52
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 11:01
Europa Bus Kalenic Umka 11:02
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.