Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Stubline (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Belgrád Umka 14:22
Lasta Obrenovac Zvecka 14:24
Golub Transport 2013 Ub Piroman 14:29
Lasta Obrenovac Zvecka 14:35
Lasta Belgrád Umka 14:35
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 14:59
Strela Ub Ub Umka 15:18
Golub Transport 2013 Zvecka Piroman 15:27
Europa Bus Belgrád Umka 15:28
Lasta Belgrád Umka 15:35
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 15:40
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvecka 15:50
Lasta Trstenica Zvecka 15:52
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 16:01
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 16:07
Lasta Obrenovac Zvecka 16:24
Lasta Obrenovac Zvecka 16:30
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:31
Strela Ub Belgrád Umka 16:32
Europa Bus Belgrád Umka 16:41
Lasta Obrenovac Zvecka 16:44
Europa Bus Kalenic Umka 16:47
Strela Ub Ub Umka 16:47
Lasta Brovic Zvecka 16:51
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 16:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.