Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Мagacin - Stubline (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Obrenovac Zvecka 19:18
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvecka 19:46
Lasta Vukicevica Zvecka 19:46
Lasta Iveric (dren) Zvecka 19:47
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 20:11
Lasta Trstenica Zvecka 20:12
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvecka 20:28
Lasta Obrenovac Zvecka 20:44
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 20:49
Lasta Obrenovac Zvecka 20:53
Lasta Obrenovac Zvecka 21:02
Lasta Obrenovac Zvecka 21:04
Lasta Obrenovac Zvecka 21:10
Lasta Veprovica (piroman) Zvecka 21:11
Lasta Vukicevica Zvecka 21:40
Lasta Obrenovac Zvecka 21:59
Lasta Brovic Zvecka 22:11
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 22:11
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 22:49
Lasta Obrenovac Zvecka 23:00
Lasta Obrenovac Zvecka 23:04
Lasta Trstenica Zvecka 23:21
Lasta Obrenovac Zvecka 23:59
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 00:11
Lasta Piroman Zvecka 03:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.