Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Kafana M. Izvor - Subotinac (RS)

Sokobanjska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:54
Niš ekspres Aleksinac Kraljevo kod Aleksinca 06:24
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 06:29
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 07:01
Niš ekspres Bovan kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 07:07
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 07:23
Niš ekspres Aleksinac Kraljevo kod Aleksinca 07:29
Banbus Nis Aleksinac 07:36
Banbus Belgrád Resnik kod Sokobanje 08:17
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:46
Niš ekspres Sokobanja Nis 10:31
Banbus Nis Aleksinac 10:36
Niš ekspres Leskovac Nis 11:54
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 12:07
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 12:16
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 12:31
Banbus Sokobanja Aleksinac 12:36
Niš ekspres Aleksinac Kraljevo kod Aleksinca 13:04
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 13:59
Niš ekspres Nis Aleksinac 14:14
Banbus Sokobanja Aleksinac 14:26
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 15:06
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 15:28
Banbus Nis Aleksinac 15:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.