Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Skopljanska - Surcin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
GSP Beograd Ugrinovci kod Beograda Dobanovci 16:22
GSP Beograd Belgrád 16:24
GSP Beograd Belgrád Becmen 16:24
GSP Beograd Belgrád Jakovo 16:24
GSP Beograd Belgrád 16:30
GSP Beograd Jakovo Belgrád 16:30
GSP Beograd Belgrád Dobanovci 16:31
GSP Beograd Progar Jakovo 16:33
GSP Beograd Zimony (beograd) Belgrád 16:33
GSP Beograd Petrovcic Becmen 16:34
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 16:35
GSP Beograd Belgrád 16:37
GSP Beograd Ugrinovci kod Beograda Dobanovci 16:40
GSP Beograd Belgrád Becmen 16:41
GSP Beograd Belgrád 16:44
GSP Beograd Belgrád Jakovo 16:44
Strela Obrenovac Belgrád Obrenovac 16:45
GSP Beograd Jakovo Belgrád 16:45
GSP Beograd Belgrád Dobanovci 16:49
GSP Beograd Zimony (beograd) Belgrád 16:49
GSP Beograd Petrovcic Becmen 16:50
GSP Beograd Belgrád 16:51
GSP Beograd Progar Jakovo 16:52
GSP Beograd Belgrád Becmen 16:57
GSP Beograd Ugrinovci kod Beograda Dobanovci 16:58
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.