Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Rumska Malta 1 - Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) (RS)

Palanka bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šidexpres Sid Kamanc 13:06
Sirmiumbus Radenkovic Macvanska Mitrovica 13:15
Sirmiumbus Besenovacki Prnjavor Veliki Radinci 13:17
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Macvanska Mitrovica 13:18
Sirmiumbus Sasinci 13:18
Sirmiumbus Suljam Veliki Radinci 13:18
Sirmiumbus Jarak 13:19
Sirmiumbus Rednek Ürög 13:20
Šidexpres Újvidék Kamanc 13:38
Sirmiumbus Belgrád 13:53
Sirmiumbus Radenkovic Macvanska Mitrovica 15:35
Sirmiumbus Besenovacki Prnjavor Veliki Radinci 15:38
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 15:38
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Macvanska Mitrovica 15:38
Sirmiumbus Sasinci 15:38
Sirmiumbus Jarak 15:39
Sirmiumbus Calma Latyarak 16:08
Šidexpres Sid Latyarak 16:11
Sirmiumbus Újvidék Voganj 16:13
Sirmiumbus Belgrád 16:58
Šidexpres Sid Kamanc 18:03
Šidexpres Újvidék Kamanc 18:58
Sirmiumbus Radenkovic Macvanska Mitrovica 19:15
Sirmiumbus Besenovacki Prnjavor Veliki Radinci 19:18
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 19:18
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.