Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsncia za Prigrevicu - Sztapár (RS)

Lugovo bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Doroszló 12:01
Severtrans Sombor Zombor 13:02
Severtrans Sombor Zombor Szilberek 13:10
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 14:46
Severtrans Sombor Szilberek 14:46
Severtrans Sombor Zombor 15:47
Severtrans Sombor Zombor 16:14
Severtrans Sombor Zombor 19:05
Severtrans Sombor Hódság Szerémszolnok 19:46
Severtrans Sombor Szilberek 19:57
Severtrans Sombor Zombor Szerémszolnok 21:11
Severtrans Sombor Zombor Zarkovac (Zombor) 21:14
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 22:42
Severtrans Sombor Szilberek 22:42
Severtrans Sombor Zombor 05:14
Severtrans Sombor Zombor 05:32
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 05:46
Severtrans Sombor Szilberek 06:31
Severtrans Sombor Zombor Szerémszolnok 07:00
Severtrans Sombor Zombor 07:04
Severtrans Sombor Hódság Szilberek 10:11
Severtrans Sombor Doroszló 12:01
Severtrans Sombor Zombor 13:02
Severtrans Sombor Zombor Szilberek 13:10
Severtrans Sombor Hódság Doroszló 14:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.