Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

IV - Centar - AS - Temerin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Újvidék Járek 08:32
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 08:44
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 08:52
Bečejprevoz Becse Járek 09:12
Bečejprevoz Újvidék Becse 09:15
Saobraćaj Žabalj Szőreg 09:15
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Járek 09:20
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 09:44
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 10:15
Autoprevoz Kikinda Újvidék Járek 10:26
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 10:52
Bečejprevoz Újvidék Bácsföldvár 11:03
Bečejprevoz Becse Járek 11:04
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 11:14
Bečejprevoz Csóka Újvidék 11:20
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 11:32
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 11:34
Saobraćaj Žabalj Szőreg 11:45
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Járek 11:50
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 12:14
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 12:17
Bečejprevoz Becse Járek 12:30
Bečejprevoz Becse Bácsföldvár 12:41
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 12:44
Bečejprevoz Újvidék Járek 12:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.