Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

IV - Centar - AS - Temerin (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Szőreg 18:00
Bečejprevoz Becse Járek 18:19
Autoprevoz Kikinda Újvidék Járek 18:26
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 18:27
Severtrans Senta Zenta Becse 18:30
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 19:05
Bečejprevoz Becse Zimony (Beograd) 19:47
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Járek 19:50
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 19:54
Bečejprevoz Újvidék Becse 20:11
Saobraćaj Žabalj Szőreg 20:15
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 20:17
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 20:19
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 20:38
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 21:12
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 21:14
Bečejprevoz Becse Járek 21:27
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 22:05
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 22:12
Saobraćaj Žabalj Szőreg 22:15
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 23:25
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 02:49
JGSP Novi Sad Újvidék Járek 04:04
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 04:33
JGSP Novi Sad Boldogasszonyfalva Járek 04:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.