Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Törökkanizsa (RS)

Karađorđeva 24
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Senta Magyarkanizsa Csóka 13:28
Tisza Volán Zenta Horgos 13:45
Tisza Volán Zenta Horgos 13:45
Enka Putnički Magyarkanizsa Csóka 13:58
Enka Putnički Magyarkanizsa Csóka 13:58
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:07
Severtrans Senta Zenta Csóka 14:21
Subotica Trans Becse Palics 15:20
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:21
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 16:08
Subotica Trans Szabadka Palics 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:55
Tisza Volán Szeged Horgos 16:55
Enka Putnički Magyarkanizsa Csóka 17:03
Subotica Trans Szabadka Palics 17:58
Severtrans Senta Zenta Csóka 18:34
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:37
Severtrans Senta Magyarkanizsa Csóka 18:43
Enka Putnički Magyarkanizsa Nagybecskerek 18:54
Enka Putnički Zenta Csóka 19:04
Severtrans Senta Zenta Csóka 19:09
Enka Putnički Zenta Csóka 19:12
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 19:53
Severtrans Senta Zenta Csóka 20:23
Enka Putnički Magyarkanizsa Csóka 20:28
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.