Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Törökkanizsa (RS)

Karađorđeva 24
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Becse Palics 15:20
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:21
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 16:08
Subotica Trans Szabadka Palics 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:55
Tisza Volán Szeged Horgos 16:55
Tisza Volán Szeged Horgos 16:55
Enka Putnički Magyarkanizsa Csóka 17:03
Subotica Trans Szabadka Palics 17:58
Severtrans Senta Zenta Csóka 18:34
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:37
Enka Putnički Magyarkanizsa Nagybecskerek 18:54
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 19:53
Subotica Trans Szabadka Palics 20:30
Enka Putnički Magyarkanizsa 21:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 05:07
Enka Putnički Újvidék Becse 06:22
Enka Putnički Belgrád Nagybecskerek 06:31
Severtrans Senta Magyarkanizsa Csóka 06:33
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 09:23
Lasta Szabadka Nagybecskerek 10:04
Subotica Trans Szabadka Palics 11:30
Subotica Trans Szabadka Palics 12:50
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:07
Subotica Trans Becse Palics 15:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.