Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Trubarevac (RS)

R217 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Aleksinac 05:38
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 06:14
Banbus Nis Aleksinac 07:15
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 07:18
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 07:37
Banbus Belgrád Resnik kod Sokobanje 08:02
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:10
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:05
Banbus Nis Aleksinac 10:15
Niš ekspres Sokobanja Nis 10:46
Niš ekspres Leskovac Nis 11:39
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 12:01
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 12:25
Banbus Sokobanja Aleksinac 12:55
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 13:44
Niš ekspres Nis Aleksinac 13:59
Banbus Sokobanja Aleksinac 14:45
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 15:21
Banbus Nis Aleksinac 15:25
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 15:42
Niš ekspres Nis Aleksinac 16:04
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 16:53
Banbus Nis Aleksinac 17:16
Banbus Sokobanja Aleksinac 18:05
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Aleksinac 19:39
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.