Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zel. stanica - Újvidék (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
JGSP Novi Sad Hadikliget 16:20
JGSP Novi Sad Futak Hadikliget 16:30
JGSP Novi Sad Bakolc Pétervárad 16:30
JGSP Novi Sad Kamanc 16:35
JGSP Novi Sad Kiszács Piros 16:40
JGSP Novi Sad Ledinci Kamanc 16:45
JGSP Novi Sad Begecs Hadikliget 16:45
JGSP Novi Sad Ledinci Kamanc 16:45
JGSP Novi Sad Kabol Káty 17:00
JGSP Novi Sad Futak Hadikliget 17:00
JGSP Novi Sad Popovica (sremska Kamenica) Kamanc 17:05
JGSP Novi Sad Stepanovicevo Piros 17:20
JGSP Novi Sad Futak Hadikliget 17:20
JGSP Novi Sad Bakolc Pétervárad 17:20
JGSP Novi Sad Kamanc 17:20
JGSP Novi Sad Hadikliget 17:25
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) Kamanc 17:35
JGSP Novi Sad Futak Hadikliget 17:35
JGSP Novi Sad Paragovo (sremska Kamenica) Kamanc 17:35
JGSP Novi Sad Begecs Hadikliget 17:50
JGSP Novi Sad Kamanc Pétervárad 17:55
JGSP Novi Sad Ledinci Kamanc 18:00
JGSP Novi Sad Kabol Káty 18:00
JGSP Novi Sad Ledinci Kamanc 18:00
JGSP Novi Sad Futak Hadikliget 18:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.