Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Umka (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:14
Strela Obrenovac Obrenovac Baric kod Obrenovca 07:14
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:19
C&LC Group Rucka Ostruznica 07:23
Dumeco Belgrád Ostruznica 07:23
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 07:23
Dumeco Sremcica Ostruznica 07:26
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 07:28
Strela Obrenovac Belgrád Baric kod Obrenovca 07:28
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:29
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:29
Golub Transport 2013 Pancsova Baric kod Obrenovca 07:31
Strela Obrenovac Stepojevac Ostruznica 07:31
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 07:33
Strela Obrenovac Obrenovac Baric kod Obrenovca 07:34
Ćira Lux Tours Belgrád Obrenovac 07:35
Lasta Ljubovija Obrenovac 07:38
Strela Obrenovac Belgrád Baric kod Obrenovca 07:38
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:39
Dumeco Belgrád Ostruznica 07:41
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:43
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 07:43
Dumeco Sremcica Ostruznica 07:44
Strela Obrenovac Belgrád Ostruznica 07:44
Strela Ub Belgrád Obrenovac 07:47
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.