Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

TC Danubius - Veliko Gradiste (RS)

Albanske spomenice 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 08:10
Fudeks Belgrád Pozarevac 09:05
Grivac Kragujevac Pozarevac 10:45
Arriva Litas Donji Milanovac Pozarevac 11:10
Fudeks Firenze Belgrád 12:15
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 12:46
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 14:00
Arriva Litas Rabrovo Makce 14:30
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 15:10
Fudeks Kladovo Donji Milanovac 17:35
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 19:01
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 19:10
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 03:25
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 06:00
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 06:45
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 07:26
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 08:10
Fudeks Belgrád Pozarevac 09:05
Grivac Kragujevac Pozarevac 10:45
Arriva Litas Donji Milanovac Pozarevac 11:10
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 12:46
Arriva Litas Pozarevac Bratinac 14:00
Arriva Litas Rabrovo Makce 14:30
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 15:10
Fudeks Kladovo Donji Milanovac 17:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.