Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ada (RS)

Ive Lole Ribara 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:55
Bečejprevoz Čoka Senta 06:23
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:25
Bečejprevoz Subotica Senta 06:30
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 06:50
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:35
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:10
Bečejprevoz Senta 11:20
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 12:55
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 13:25
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo Mol 14:05
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:55
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:20
Subotica Trans Bečej Horgoš 16:00
Subotica Trans Subotica Horgoš 17:17
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 19:05
Bečejprevoz Bečej Bačko Petrovo Selo 19:10
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.