Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ada (RS)

Ive Lole Ribara 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 12:30
Severtrans Senta Nadalj Bečej 14:00
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 14:20
Lasta Beograd Novi Sad 14:55
Lasta Kanjiža Novi Sad 15:20
Subotica Trans Bečej Horgoš 16:00
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 16:15
Enka Putnički Senta Bačko Petrovo Selo 16:20
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:00
Subotica Trans Subotica Horgoš 17:17
Lasta Kanjiža Novi Sad 19:05
Lasta Beograd Novi Sad 19:25
Severtrans Senta Senta Bečej 19:35
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 05:20
Lasta Beograd Novi Sad 05:55
Severtrans Senta Segedin / Szeged Bečej 06:30
Severtrans Senta Senta Bačko Petrovo Selo 06:44
Enka Putnički Novi Sad Bečej 07:10
Lasta Kanjiža Novi Sad 08:35
Severtrans Senta Senta Bečej 09:25
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:10
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 12:30
Bečejprevoz Senta Bačko Petrovo Selo 13:35
Severtrans Senta Nadalj Bečej 14:00
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 14:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.