Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aleksandrovac (RS)

Kruševačka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 04:15
Jugoprevoz Kruševac Bzenice Kožetin 05:10
Jugoprevoz Kruševac Leskovica kod Aleksandrovca Kožetin 05:20
Jugoprevoz Kruševac Panjevac kod Aleksandrovca Vitkovo 05:30
Jugoprevoz Kruševac Beograd Kruševac 05:40
Jugoprevoz Kruševac Brus Vitkovo 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Šljivovo 06:00
Jugoprevoz Kruševac Donji Stupanj Vitkovo 06:30
Jugoprevoz Kruševac Latkovac Kožetin 06:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Kožetin 06:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:45
Jugoprevoz Kruševac Trnavci kod Aleksandrovca Vitkovo 06:50
Jugoprevoz Kruševac Donje Rataje Vitkovo 06:55
Jugoprevoz Kruševac Jelakci Kožetin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Bzenice Kožetin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Jošanička Banja Kožetin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Tržac Drenča 07:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 08:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 08:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 09:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 10:00
Jugoprevoz Kruševac Donji Stupanj Vitkovo 11:30
Jugoprevoz Kruševac Donje Rataje Vitkovo 11:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 12:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.