Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aranđelovac (RS)

Kneza Mihaila bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lukić Tours Beč / Wien (vienna) Beograd 04:45
Lasta Vrbica kod Aranđelovca Misača 05:09
Lasta Beograd Mladenovac 05:20
Lasta Progoreoci Darosava 05:25
Lasta Kruševica kod Lazarevca Darosava 05:25
Lastra Kruševica kod Lazarevca Darosava 05:35
Lastra Lazarevac Vreoci 05:35
Lasta Kragujevac Topola 05:45
Lasta Gornja Trešnjevica Vrbica kod Aranđelovca 05:50
Lasta Tulež Darosava 06:10
Lasta Beograd Mladenovac 06:15
Lasta Bosuta Garaši 06:15
Lukić Tours Beč / Wien (vienna) Obrenovac 06:15
Lasta Vrbica kod Aranđelovca Misača 06:19
Lasta Progoreoci Darosava 06:20
Lasta Stojnik kod Aranđelovca Vrbica kod Aranđelovca 06:20
Pupd Janjušević Topola Krćevac 06:25
Lasta Misača Vrbica kod Aranđelovca 06:25
Lasta Ranilović Misača 06:25
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 06:30
Lasta Brezovac kod Aranđelovca Vrbica kod Aranđelovca 06:30
Lasta Kruševica kod Lazarevca Darosava 06:45
Lasta Misača 07:15
Lasta Ranilović Misača 07:20
Pupd Janjušević Topola Krćevac 07:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.