Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Aranđelovac (RS)

Kneza Mihaila bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Mladenovac 20:00
Lukić Tours Beč Beograd 04:45
Lasta Beograd Mladenovac 05:20
Lastra Kruševica kod Lazarevca Darosava 05:35
Lastra Lazarevac Vreoci 05:35
Lasta Kragujevac Topola 05:45
Lasta Beograd Mladenovac 06:15
Lukić Tours Beč Obrenovac 06:15
Pupd Janjušević Topola Krćevac 06:25
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 06:30
Pupd Janjušević Topola Krćevac 07:25
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 07:25
Lasta Kragujevac Topola 07:35
Lasta Beograd Mladenovac 08:10
Auto Kodeks Kragujevac Topola 08:59
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 09:00
Lasta Kragujevac Lazarevac 09:30
Lasta Beograd Mladenovac 09:45
Pupd Janjušević Topola Krćevac 10:25
Lasta Beograd Mladenovac 11:00
Lasta Kragujevac Topola 11:10
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 11:30
Lastra Kruševica kod Lazarevca Darosava 12:10
Lastra Lazarevac Darosava 12:10
Pupd Janjušević Topola Krćevac 12:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.