Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Barajevo (RS)

Svetosavska 63
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Srednji Kraj (barajevo) 09:20
Lasta Šiljakovac Vranić kod Barajeva 09:20
Lasta Ravni Gaj (barajevo) Naselje Gaj (Barajevo) 09:20
Lasta Guncati kod Barajeva 09:20
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 09:40
Bamiron BG Glumčevo Brdo (barajevo) Srednji kraj (Barajevo) 09:40
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 09:40
Transprodukt Beograd Sibnica kod Sopota 09:50
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 10:00
Bamiron BG Glumčevo Brdo (barajevo) Srednji kraj (Barajevo) 10:20
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 10:20
Lasta Arnajevo Lisović 10:20
Lasta Guncati kod Barajeva 10:20
Lasta Boždarevac Veliki Borak 10:30
Lasta Guberevac kod Sopota Lisović 10:30
Lasta Manić Lisović 10:30
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 10:40
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 10:40
Bamiron BG Glumčevo Brdo (barajevo) Srednji kraj (Barajevo) 11:00
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 11:00
Lasta Taraiš (vranić) Vranić kod Barajeva 11:00
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 11:10
Lasta Manić Lisović 11:25
Transprodukt Venčane Sibnica kod Sopota 11:27
Lasta Naselje Gaj (barajevo) 11:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.