Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@A - Bečej (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 06:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:28
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 06:55
Bečejprevoz Novi Bečej 07:05
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 08:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:02
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 08:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 08:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 08:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 08:40
Bečejprevoz Ada Bačko Gradište 10:45
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:45
Bečejprevoz Novi Bečej 11:00
Bečejprevoz Srbobran Radičević 11:15
Bečejprevoz Novi Bečej 11:50
Bečejprevoz Bački Jarak Temerin 11:50
Bečejprevoz Mileševo kod Bečeja 11:50
Bečejprevoz Srbobran Radičević 12:00
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 12:00
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 12:05
Bečejprevoz Čurug Bačko Gradište 12:10
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 12:35
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 12:40
Bečejprevoz Novi Bečej 12:40
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 13:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.