Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@A - Bečej (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Sad Bačko Gradište 06:25
Lasta Beograd Novi Sad 06:28
Enka Putnički Novi Sad Senta 08:00
Lasta Kanjiža Novi Sad 08:02
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 08:40
Severtrans Senta Senta Bačko Gradište 08:55
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:45
Bečejprevoz Srbobran Radičević 11:15
Bečejprevoz Mileševo kod Bečeja 11:40
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 12:00
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 12:20
Severtrans Senta Nadalj Ada 14:35
Lasta Kanjiža Novi Sad 14:47
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 15:00
Lasta Beograd Novi Sad 15:28
Bečejprevoz Novi Bečej Temerin 16:20
Severtrans Senta Novi Sad Horgoš 16:40
Subotica Trans Subotica Palić 16:50
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 17:00
Bečejprevoz Novi Sad Senta 17:30
Lasta Kanjiža Novi Sad 18:32
Severtrans Senta Senta Temerin 19:00
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 19:40
Lasta Beograd Novi Sad 19:58
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 21:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.