Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@A - Bečej (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 13:30
Bečejprevoz Novi Bečej Temerin 14:15
Bečejprevoz Čurug Bačko Gradište 14:15
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 14:25
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 14:47
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 15:00
Bečejprevoz Srbobran Radičević 15:10
Bečejprevoz Novi Bečej 15:10
Bečejprevoz Ada Bačko Petrovo Selo 15:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:28
Bečejprevoz Novi Bečej Temerin 16:20
Subotica Trans Subotica Horgoš 16:50
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 17:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:32
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 19:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:58
Bečejprevoz Bačko Petrovo Selo 20:20
Transprodukt Prijedor Novi Sad 21:30
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 21:30
Transprodukt Sremska Mitrovica Novi Sad 21:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 04:30
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 05:40
Bečejprevoz Srbobran Bačko Gradište 06:05
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 06:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.