Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bela Crkva (RS)

1. oktobra bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Stup Vršac Vršac Uljma 04:10
Stup Vršac Vršac Jasenovo kod Bele Crkve 06:00
Stup Vršac Beograd Pančevo 06:00
JATP Bela Crkva Dobričevo Jasenovo kod Bele Crkve 06:20
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:22
Kosta Todorović Alibunar Uljma 06:30
JATP Bela Crkva Grebenac Crvena Crkva 06:40
JATP Bela Crkva Češko Selo 06:40
JATP Bela Crkva Banatska Palanka Vračev Gaj 06:40
Stup Vršac Vršac Jasenovo kod Bele Crkve 06:50
JATP Bela Crkva Kaluđerovo 07:10
JATP Bela Crkva Kusić 07:20
JATP Bela Crkva Kruščica kod Bele Crkve 07:30
Kosta Todorović Alibunar Uljma 10:00
Stup Vršac Vršac Jasenovo kod Bele Crkve 10:15
Stup Vršac Vršac Uljma 11:00
Stup Vršac Beograd Pančevo 12:00
JATP Bela Crkva Dobričevo Jasenovo kod Bele Crkve 12:10
JATP Bela Crkva Grebenac Crvena Crkva 12:20
JATP Bela Crkva Banatska Palanka Vračev Gaj 12:20
Stup Vršac Vršac Jasenovo kod Bele Crkve 12:25
JATP Bela Crkva Češko Selo 12:30
JATP Bela Crkva Kaluđerovo 13:00
Stup Vršac Vršac Jasenovo kod Bele Crkve 14:00
JATP Bela Crkva Kusić 14:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.